Zákazníkům nabízíme nejrůznější kombinace konstrukčních i designových řešení z ušlechtilých materiálů jako je nerezová ocel, hliník a mosaz.

Nerezová ocel nachází své místo nečastěji v gastronomii a v místech kde je kladený důraz na čistotu a dlouhou životnost povrchů. Zařízení pro organizaci v prostoru tj. vozíky na suroviny, podstavce pod stroje, regály pro mrazící boxy, funkční konzole do kuchyní, hygienické příčky, ochranné kryty. Také okopové rohy a plechy, přechodové lišty a rámy pro vstupní kaučukové rohože.

Mosazi nejčastěji používáme jako vhodný materiál pro okrasné doplňky i nábytkové funkční prvky.  

   
 

Z běžných konstrukčních ocelí pro Vás vyrobíme a namontujeme kompletní posuvnné či křídlové brány s pohonem vč. žárového zinkování. Kované mříže, sdružené konzole pro satelitná paraboly, parkovací stojany pro kola, přenosné parkovací stojany atd.

Pro intériérové zpracování běžných ocelí používáme komaxitové vypalovací barvy z vysokou barevnou stálostí odstínech stupnice RAL a to například pro sanitární příčky do baleno provozů, kde je kladen důraz na kvalitu povrchů, pohledové kryty vyústění vzduchotechniky a vytápěcích těles obecně. Práškové lakování také dále používáme pro technické skříně pro počítače vyráběné na míru, sdružené stojany pro digitální recievery. A mnoho dalších funkčních řešení. Provádíme renovace nerezových vozíků z gastro-provozů.

Do galerie Kovovýroby

 
 
P1010040.JPG
IMG_5583.JPG
009.jpg