Rodinná firma Kovo-Dřevo vznikla v roce 1993. Od samého počátku jsme se zabývali zakázkovou výrobou stavebně truhlářských a zámečnických konstrukcí pro bytovou i průmyslovou výstavbu.

Po několika letech jsme se začali v návaznosti na doplňování strojového parku orientovat především na výrobu truhlářskou a později i nábytkářskou.

Další doba ukázala, že strategická kombinace s přidruženou menší kovovýrobou je pro nás i na dále výhodná. I z tohoto důvodu byl naší další investicí výměna svářecího agregátu pro MIG/MAG a zakoupení sv. agregátů pro sváření metodou TIG a pásové pily na kov. 

Toto nám nově umožnilo našim zákazníkům nabídnout i pohledové sváření prvků z nerez-ocelí. Dalším krokem v souladu s tehdejším trendem bylo zakoupení automat. olepovacího stroje.

I v době kdy se do chodu firmy naplno zapojují syn Zdeněk a Tomáš pokračuje stále větší orientace na zákazníky z řad provozovatelů hotelů v Západočeském lázeňském trojúhelníku.

Vysokým počtem realizací získané zkušenosti s kusovou a maloserivou výrobou nábytkového i jiného provozního vybavení hotelových provozů dále neseme společně s týmem našich pracovníků.